لوگو
تاریخچه شرکت آمازون:

 

 

 

(قسمت دوم)

آقای بزوس نام آمازون را با جستجو در لغت نامه پیدا کرد.وقتی با نام آمازون برخورد کرد متوجه شد نام مناسبی برای کسب وکار اینترنتی اوست زیرا جاییست که متفاوت و عجیب درست مانند ایدههایی که در ذهن داشت بزوس اشاره می کند که رودخانه آمازون بزرگترین رودخانه جهان است و او برنامه دارد که فروشگاه خود را مانند این رود به بزرگترین فروشگاه دنیا بدل کند.

لیست های الفبایی

نکته دوم در نامگذاری استفاده از کلمه ای بود که با حرف اول حروف الفبای انگلیسی آغاز شود تا در آینده در لیست های الفبایی شرکت‌ها در اولویت بالاتری نسبت به سایرین قرار گیرد.

اینترنت لاین بزوس

بعد از خواندن گزارشی در مورد آینده اینترنت لاین بزوس لیستی شامل 20 محصول مختلف را انتخاب کرد که قابلیت فروش و بازیابی آنلاین را داشتند سپس وی لیست خود را کوتاه کرد و به 5 محصولی که از نظر وی بهترین وضعیت را داشتند رسیداین محصولات شامل کتاب فیلم نرم‌افزار و سخت افزار های کامپیوتر و لوح های فشرده بود سپس بزوس به این نتیجه رسید که او باید در تجارت خود به فروش کتاب بپردازد.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *