بازاریابی محتوا

چرا محتوا «پادشاه» است و بازاریابی محتوا «بحثِ روز»؟

چرا محتوا «پادشاه» است و بازاریابی محتوا «بحثِ روز»؟با ما همراه بمانید:

←امروزه شاهد افزایش فرهنگ تولید محتوا هستیم و بازاریابی محتوا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است،دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد که بعضی از آنها عبارتند از:

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

1) تولید و توزیع محتوا ارزان است:

←در این حوزه با صفرتومان هم می‌توان خیلی کارها انجام داد. مثلا ساختن وبلاگ شخصی یا صفحه اینستاگرام،از اینستاگرام می‌شود میلیون‌ها تومان درآمدزایی کرد. همه چیز به مهارت‌ها و توانمندی‌ها‌ی‌تان بستگی دارد.

2) تولید و توزیع محتوا جذاب است:

←با بکارگیری خلاقانه محتوا می‌توان سلیقه‌های مختلف را جذب کرد. گاهی با متنی ساده، گاهی با عکسی جذاب و گاهی با انتشار یک ویدیوی کاربردی.

با محتوا کل جهان را پوشش دهید:

←وقتی محتوای ارزشمندی تولید کردید دیگر محدودیت فیزیکی ندارید. می‌توانید آن را در سرتاسر این کره خاکی پخش کنید.

4) تولید و توزیع محتوا تعاملی است:

←متکلم وحده نیستید،تولید و انتشار محتوا می‌تواند به صورت تعاملی باشد،مثلا هنگامی که پیامی را در شبکه اجتماعی منتشر می‌کنید و خواننده به آن واکنش نشان می‌دهد، افراد ناخودآگاه درگیر موضوع می‌شوند و تعامل بین شما و مخاطبان‌تان آغاز می‌شود.

مشاوره استراتژی با آریان گستر

5) محتوا برای تحلیل خلق شده است:

←این قابلیت وجود دارد که پس از انتشار یک پست، داده‌های آماری زیادی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید،مثلا می‌توانید تشخیص دهید که چند درصد از افراد این مطلب را باز کردند،آن را تا آخر مطالعه کردند یا بلافاصله پس از باز کردن صفحه آن را بستند.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
بازاریابی محتوا
Description
با محتوا کل جهان را پوشش دهید: وقتی محتوای ارزشمندی تولید کردید دیگر محدودیت فیزیکی ندارید. می‌توانید آن را در سرتاسر این کره خاکی پخش کنید. 4) تولید و توزیع محتوا تعاملی است: متکلم وحده نیستید،تولید و انتشار محتوا می‌تواند به صورت تعاملی باشد. مثلا هنگامی که پیامی را در شبکه اجتماعی منتشر می‌کنید و خواننده به آن واکنش نشان می‌دهد، افراد ناخودآگاه درگیر موضوع می‌شوند و تعامل بین شما و مخاطبان‌تان آغاز می‌شود.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو