لوگو

از خود در برابر کاهندگان انرژی محافظت کنید

 

 

رخداد بد

در مقام مدیر، وقتی رخداد بدی اتفاق می افتد یا کسی ناراحت است، این وظیفه ی شماست که به موضوع رسیدگی کنید. ولی پژوهش ها نشان میدهد هرچه زمان بیشتری را در پیرامون سیبهای گندیده سپری کنید (یعنی آن افراد نامطبوع، تنبل، بد اخلاق و منفی باف) با آسیب بیشتری روبه رو خواهید شد.

تمرکز بر شغل

وقتی افراد از لحاظ عاطفی تخلیه می شوند، از تمرکز بر شغل شان دور شده و در عوض برای بهبود حالات روحی خود تلاش می کنند،اگر تعدادی از کارمندانتان چندان راضی نیستند و روز به روز انرژی مورد نیاز شما را می مکند و نمی توانید از دستشان خلاصی یابید، توصیه ام این است که کمترین مقدار زمان ممکن را در اطرافشان سپری نمایید.

رفع کاستی ها

یکبار مدیرعاملی با من درباره ی یک مهندس ارشد صحبت کرد که توانایی اش در زمینه ی رفع کاستی ها تحسین برانگیز بود، ولی به خاطر «صددرصد بدجنس بودن» اغلب کارکنان از او می ترسیدند و نفرت داشتند در هر موقعیتی نه تنها به ایده ها، بلکه به افراد از جمله مدیرانش حمله می کرد.

سخن آخر

مدیران ارشد باور داشتند ارزش او بیش از آن است که اخراج گردد،بنابراین به دفتر خصوصی خوبی در ساختمان دیگری واقع در چندین بلوک دورتر انتقالش دادند به این ترتیب، مدیران و همکارانش می توانستند تا حد امکان از تماس اتفاقی با او بپرهیزند اکثر مدیران نمی توانند این قبیل مکندگان انرژی را در انزوای کامل قرار دهند وقتی نمی توانید از ایشان بپرهیزید، سعی کنید مزاحم تان نشوند.

 

جهت مشاوره ایزو و بالا بردن سیستم کیفیت سازمان خود می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس بگیرید.
02177942240-77959675

گواهینامه CE اروپا

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *