شهامت ضروری است

شهامت ضروری است

 

 

با شهامت بودن در مدیریت يعني ريسك کردن، ريسك کردن با پول، استراتژي ها، طرح ها، عمليات و افراد شما با انجام دادن کارهايي که ديگران از انجام آن بيم دارند و عدم تعلل در کار میتوانید شهامت را در خود به وجود می آوريد.

عكس العمل های دیگران

براي اينكه شهامت بيشتري داشته باشيد بينديشيد، صادق باشيد و عكس العمل های دیگران را در مورد تصميم تان ارزیابی کنید قطعا می دانید تغییر عميق در يك محيط کار سنتي و خشك نیاز به شهامت دارد و این مدیر است که باید این شهامت را به خرج دهد. برخی مدیران را میبینم که از این موضوع فرار میکنند اما باید بدانید در صورتی که اینکار را نکنید تغییر شما را می بلعد.

از قيد و بندها خارج شويد

در زندگي روزمره، و در کسب و کار، مرزها، محدوديت ها، روش ها، ضابطه ها و رفتارهاي غيرمنتظره اي وجود دارد اما شما باید گاه گاهي از اين قيد و بندها خارج شويد می دانم اگر اینکار را نكنيد، راحت هستید و در منطقه آسایش خود اما باید بدانید، اين موضوع مانع تغيير شماست و از رشدتان جلوگيري مي کند کمي لجام گسيخته بودن خوب است
و پیشنهاد نهایی اینکه به دقت نگاه کنيد ببینید بيشتر مردم چه کاری انجام مي دهند، شما آن را انجام ندهيد.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
شهامت ضروری است
Description
از قيد و بندها خارج شويددر زندگي روزمره، و در کسب و کار، مرزها، محدوديت ها، روش ها، ضابطه ها و رفتارهاي غيرمنتظره اي وجود دارد اما شما باید گاه گاهي از اين قيد و بندها خارج شويد می دانم اگر اینکار را نكنيد، راحت هستید و در منطقه آسایش خود اما باید بدانید، اين موضوع مانع تغيير شماست و از رشدتان جلوگيري مي کند کمي لجام گسيخته بودن خوب استو پیشنهاد نهایی اینکه به دقت نگاه کنيد ببینید بيشتر مردم چه کاری انجام مي دهند، شما آن را انجام ندهيد.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'