به منابع انسانی توجه ویژه داشته باشید

به منابع انسانی توجه ویژه داشته باشید

 

 

منابع انسانی

منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین دارائی فراموش شده سازمان هاست که نقش مهمی در دستیابی به پیروزی و شکست سازمان دارد، استفان كاوي در كتاب عادت هشتم ، می نویسد انسان كامل در چهار بعد است:
جسم ،ذهن ، دل و روان
و انسان كامل براي تكامل اين چهار بعد تلاش مي كند. بدین صورت که
جسم هر انسان خواهان حقوق و مزاياي منصفانه است
ذهن هر انساني در سازمان فرياد مي زند : از من بطور خلاق استفاده كن
دل در پي رفتار مهربان و توجه به عواطف است
روان، خدمت به نيازهاي انساني به صورت اخلاقي را مي طلبد.

سخن آخر

اگر هر كدام از اين نيازها برآورده نشوند وضعيت عدم تعادل پيش مي آيد و لاجرم آدمي ناگزير از نشان دادن واكنش است. و واکنشهایی از قبیل سركشي ، از زير كار در رفتن ، بدخواهي ، زد و بند ، افسردگي ، فسيل شدن و … را از خود بروز می دهد،در عوض ، انسان كامل در سازمان ، با تمام وجود متعهد به كار است و با هيجاني خلاق منافع خود ، سازمان و جامعه را تحقق مي بخشد.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
به منابع انسانی توجه ویژه داشته باشید
Description
و انسان كامل براي تكامل اين چهار بعد تلاش مي كند. بدین صورت که جسم هر انسان خواهان حقوق و مزاياي منصفانه است ذهن هر انساني در سازمان فرياد مي زند : از من بطور خلاق استفاده كن دل در پي رفتار مهربان و توجه به عواطف است روان، خدمت به نيازهاي انساني به صورت اخلاقي را مي طلبد.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'