برای تحقق اهداف با معنی تلاش زیادی نشان دهید

برای تحقق اهداف با معنی تلاش زیادی نشان دهید

ارزیابی نتایج

مدیران بر اساس نیاتی که دارند ارزیابی نمی شوند بلکه آنان براساس نتایجی که بدست می آورند ارزیابی می شوند افراد روی شما و حوزه ی شما حساب میکنند تا اثر مثبت و قدرتمندی روی سازمان داشته باشید.

به پیشنهادهای زیر توجه کنید

نتایجی را که باید به دست آورید روشن کنید، مطمئن شوید انتظارات شما با مدیر و مدیران ارشدتان یکی است. صرف وقت و انرژی برای حرکت در مسیر اشتباه اصلا مطلوب نیست.

اهداف قابل اندازه گیری

همراه با تیم خود اهداف قابل اندازه گیری تعیین کنید،هر چه اهداف شما خاص تر و با جزئیات بیشتری باشند، بامعناتر و دست یافتنی تر به نظر می رسند. افرادی که درک روشنی از اهداف دارند، بیشتر نتیجه می گیرند.

روی نتایج تمرکز کنید

روی نتایج تاکید کنید، نه فعالیت ها و ساعات کاری طولانی ببینید آیا افراد با صرف وقت روی مسائل کم اهمیت سعی دارند خود را گرفتار و پر مشغله نشان دهند؟ وقتی در مورد اطلاعات به روز صحبت می کنید، روی نتایج تمرکز کنید و نه فهرستی طولانی از فعالیت ها، اگر زیاد روی نحوه ی انجام امور تمرکز کنید، شاید افراد فکر کنند توجه چندانی به گرفتن نتیجه ندارید.

کنترل عملکرد

برای کنترل عملکرد در حوزه ی خود مقیاس های دقیق مشخص کنید شما به اطلاعات نیاز دارید، نه تنها برای کنترل حوزه ی خود و ایجاد اصلاحات بلکه برای نشان دادن اثری که حوزه ی شما روی سازمان دارد.

سیستم پاداش دهی

سیستم پاداش دهی خود را با نتایجی که می خواهید به دست آورید همسو کنید، گاهی سیستم پاداش دهی ندانسته یا ناخواسته به نتایج یا رفتارهای غلط پاداش میدهد مطمئن شوید کارمندان و گروه های شما می فهمند که باید برای رسیدن به اهداف بامعنی چه کارهایی انجام دهند.

کارمندان

به کارمندانتان نشان دهید چگونه تلاش هایشان به سود و زیان و موفقیت سازمان کمک می کند، نتایج و اثرشان روی کل سازمان را واضح و شفاف شرح دهید تا برای افراد بامعنی و قابل درک باشد.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'