آدمهای تعارض گریز

آدمهای تعارض گریز

 

 

-برخی افراد وقتی احساس می کنند در مورد آنها با بی انصافی رفتار شده به جای اعتراض، سکوت می کنند. آنها به خودشان می گویند: ” ولش کن، ارزشش را ندارد”، “شر بپا نکن! ” یا ” احساس واقعیت را ابراز نکن”، آنهاعادت دارند علیرغم میل باطنی بظاهر لبخند بزنند و به نشانه توافق سرتکان بدهند.

-نتیجه این می شود که همیشه در تعارض ها عقب می نشینند، سکوت می کنند و خواسته و نیاز خود را قربانی می کنند تا رابطه با دیگران را از دست ندهند ولی بعد از مدتی احساس بازنده بودن به سراغشان می آید و حالشان از خودشان بد می شود.

-آدم های تعارض_گریز باید یاد بگیرند احتیاط افراطی خود را کنار بگذارند و برای نیازهایشان بجنگند وگرنه همیشه ناکام باقی می مانند، باید تمرین کنند تا احساسات و نظراتشان را ابراز کنند و از اختلاف نظر و تعارض نترسند.

-مشکل اینجاست که این افراد حتی وقتی خواسته خود را فدای دیگران نمی کنند عذاب وجدان یقه شان را می گیرد و ممکن است دوباره عقب نشینی کنند، آنها باید تمرین کنند تا عذاب وجدان را تحمل کرده و کار درست را انجام بدهند و مدام به خودشان یادآوری کنند که مسئول خوشحالی و رضایت سایرین نیستند

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
تعارض گریز
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'